3. úsek: Sázava (Pod vrbou) - Zlenice (U Kormorána)

18.2.2010

Vedoucí úseku, Zásobovací tým.

Vedoucí úseku: Bára Obstová
Zásobovací tým: Ivana Danešová, Lenka Smékalová
Instruktoři: Vláďa Fořt, Zuzka Trnková

Řidič doprovodného vozidla: Petr Kovačka
Řidič nákladního vozidla: p. Horáček

Dobrovolníci (modře označení na lodi):

16. dubna 17. dubna 18. dubna
Roman Bareš Roman Bareš Roman Bareš
Josef Lemberk Josef Lemberk Josef Lemberk
Marcela  Nedvídková Jana Nedvídková Jana Nedvídková
Sabina Slosiariková Marcela  Nedvídková Marcela  Nedvídková
Katka Jindrová - Ježíšek Marie Vernerová Marie Vernerová
Pavlína Voříšková Sabina Slosiariková Sabina Slosiariková
Viktor "Wikk" Korecký Katka Jindrová - Ježíšek Katka Jindrová - Ježíšek
Radka Korecká Pavlína Voříšková Pavlína Voříšková
Tomáš Bárta - TETA Viktor "Wikk" Korecký Viktor "Wikk" Korecký
Kačka Procházková Radka Korecká Radka Korecká
Danča Řezníčková Tomáš Bárta - TETA Tomáš Bárta - TETA
David Böhm Kačka Procházková Kačka Procházková
Kateřina Havlová - Aneta Danča Řezníčková Danča Řezníčková
Hana Poláchová - Aneta David Böhm David Böhm
Barbora Blažková - Aneta Kateřina Havlová - Aneta Kateřina Havlová - Aneta
Tereza Blažková - Aneta Hana Poláchová - Aneta Hana Poláchová - Aneta
Iveta Brachtlová - Aneta Barbora Blažková - Aneta Barbora Blažková - Aneta
Petr Davídek - Aneta Tereza Blažková - Aneta Tereza Blažková - Aneta
Michal Smrkovský - Aneta Iveta Brachtlová - Aneta Iveta Brachtlová - Aneta
Pavla Florová - Aneta Petr Davídek - Aneta Petr Davídek - Aneta
Petra Davídková - Aneta Michal Smrkovský - Aneta Michal Smrkovský - Aneta
Jiří Blíha Pavla Florová - Aneta Pavla Florová - Aneta
Vojtěch Novosad Petra Davídková - Aneta Petra Davídková - Aneta
Michal Žaba Jiří Blíha Jiří Blíha
Zuzana Krchová Vojtěch Novosad Vojtěch Novosad
Šimon Šťasný Michal Žaba Michal Žaba
Jana Brunclíková Zuzana Krchová Zuzana Krchová
Jiří Huml ??? Šimon Šťasný Šimon Šťasný
Magdaléna Novotná Jana Brunclíková Jana Brunclíková
Neidhardt Rostislav Jiří Huml Jiří Huml
Dominika Šimůnková Magdaléna Novotná Magdaléna Novotná
Kačka Skalická Neidhardt Rostislav Neidhardt Rostislav
Pavel Zelinka Dominika Šimůnková Dominika Šimůnková
Eva Bartipanová Kačka Skalická Kačka Skalická
Tereza Zelinková Pavel Zelinka Pavel Zelinka
Zuzana Zelinková Eva Bartipanová Eva Bartipanová
  Tereza Zelinková Tereza Zelinková
  Zuzana Zelinková Zuzana Zelinková
ZŠ TGM Mnichovice - asi 20 dětí + dospělí Cibulková Zora Cibulka Marek
ZŠ Uhlářské Janovice 25 lidí (20 dětí + 5 učitelů) souš jen pátek dopo Dušan Ryšavý - souš Dušan Ryšavý - souš
MC PUTTI - souš (10-20 lidí) Cibulka Janek Cibulka Janek
ZŠ Sázava - souš (80 lidí) Cibulka Vilém  Cibulka Vilém 
  Cibulka Albert Cibulka Albert
  Aleš Bystřický Aleš Bystřický
MŠ Sázava - souš (100 lidí) Kamil Hanák Kamil Hanák
  David Hanák David Hanák
  Olga Fantysová Nikola Langer
  Adéla Fantysová Nikola Langer
  Adam Fantys Aneta Langerová
  Roman Kovářík Aneta Langerová
  Lukáš Bouček ZŠ TGM Mnichovice - asi 20 dětí + dospělí
  ZŠ TGM Mnichovice - asi 20 dětí + dospělí 6 hasičů Hvězdonice
  ČSSD - pan Semerád (8lidí) MC Hvězdička - Gotzová Martina - souš (15 - 20 lidí)
Související obrázky

Nepodařilo se načíst flash plugin. Stáhnout si ho můžete z webu Adobe